test IV Bieszczadzki Bieg Narciarski Szlakiem Kolejki Leśnej | Tworcze Bieszczady

Tworcze Bieszczady

NAJBLIŻSZE WYDARZENIA

22.10.2018

Archiwum wiadomosci ›

IV Bieszczadzki Bieg Narciarski Szlakiem Kolejki Leśnej

9 stycznia 2010 r. już po raz czwarty odbędzie się Bieszczadzki Bieg Narciarski Szlakiem Kolejki Leśnej „Od Niedźwiedzia aż do Kija”. W poprzednich latach każda kolejna edycja biegu gromadziła na starcie coraz większą ilość biegaczy; w tym sezonie organizatorzy ustalili limit startujących na 180 osób. Bieg rozpocznie się w Wetlinie na Składnicy Lasów Państwowych (tuż obok kościoła) o godz. 9:30. Koniec planowany jest w Woli Michowej w Ośrodku „Latarnia Wagabundy” ok. godz. 15:00. Jak co roku przewidziane są trzy dystanse (lub jak kto woli trzy miejsca gdzie można zakończyć bieg): w Przysłupiu po 11 km, w Majdanie po 23 km lub w Woli Michowej po 41 km.
Inicjatorami i organizatorami imprezy są Piotr „Niedźwiedź” Ostrowski z Wetliny i Wojciech „Kiju” Gosztyła z Woli Michowej.
Więcej informacji na temat biegu, koszty uczestnictwa, regulamin znajduje się pod adresem: www.komancza.info

UWAGA: W związku z niedostateczną ilością śniegu potrzebną dla bezpiecznego przeprowadzenia Biegu, oraz niekorzystnymi prognozami pogody na najbliższe dni, organizatorzy zdecydowali o przesunięciu imprezy na dzień 30.01.2010